Meist

 

Taasavatud Happy-fly Batuudikeskusest leiab tegevust iga väike ja suur. Mängutoas on palju huvitavaid ja ainulaadseid atraktsioone, mänguautomaate ja sõiduvahendeid igale lapsele.

Väikelastele pakub ohutut mängimist suur aiaga piiratud ala täis erinevaid mänguasju, onne ja muid toredaid eakohaseid tegevusi. Emadele-isadele on alal diivan, et mugavalt silmateral pilk peal hoida. Samuti on olemas ema-beebi tuba kus last mähkida ning privaatselt imetada.

Uues batuudikas on lausa kaks batuudiala. Ühes neist on eriti hea trikke teha aga teine, väiksem sobilikum pisematele lastele.

Füüsilisi oskuseid saab proovile panna takistusrajal, mis nõuab head tasakaalu ja vastupidavust! Kukkumist karta pole vaja – maandud otse pallimerre! Ja muidugi kirsiks tordil on sisejalgpalliväljak kus maha pidada tuliseid jalkalahinguid ja suur ronimislinnak, et lõbu oleks maksimaalne (valmimisel).

Kehakosutust ja puhkepausi saab nautida mängukeskuses asuvas kohvikus. Pakume praade, külmi- ja kuumi jooke ja maitsvaid snäkke.

PEOTOAD

Korralda kõige lahedam sünnipäev meie juures! Happy-flys on 6 erineva temaatikaga peotuba kust iga laps leiab omale meelepärase!

Tutvu peotubadega siin ja tule kasvõi “kaks kätt taskus” ja telli peolaud meilt!