Keskusest

Batuudikeskus & Jalkamaja

Happy-Fly Batuudikeskus on üks suurimaid vaba aja keskuseid Eestis! Asume Mustamäel, Vinkli tn 4, Akadeemia tee trollipargi kõrval. Ligi 2000m2 pindale mahub 13 erinevat peotuba, batuudimaastik, jalkaväljak, 3 kordne ronimislinnak ja palju muud! Ootame kõiki lapsi lustima või tähistama meie juures sünnipäeva!

  •    asume esimesel korrusel
  •    põrandad on soojad, laste jalad ei külmeta
  •    kõrged laed
  •    piiramatu ajaga tasuta parkla

Batuudikeskuses on ka aiaga piiratud väikelaste ala ja mänguautomaadid. Kohviku nurgas on vanematele telekas, kus saab kõiki ülekandeid ja tähtsaid sündmusi jälgida.

Batuudimaastikul hüppamine on imepärane võimalus kehalise kasvatuse tunni läbiviimiseks, meeskonnatöö treeninguks, klassi- ja tänuürituseks, üllatuspeoks sõpradele ja pereliikmetele ning paljude teiste nutikate ideede teostamiseks. Ürituse hind sõltub grupi suurusest, nädalapäevast ja kellaajast. Hind sisaldab kõiki batuudikeskuse Happy Fly võimalusi. Küsi julgelt personaalset pakkumist tel 5521510.

Saabudes autoga, saad selle mugavalt jätta tasuta parklasse. Samuti on keskusele suurepärane ligipääs ühistranspordiga (trollid 1,3,5 ja bussid 9, 11, 13, 20, 20A, 23, 24, 24A, 25, 36), kuna asutakse Mustamäe trollide lõpp-peatuse taga.

Happy Fly’s ootab Sind alati lõbusalt aktiivne atmosfäär, mis annab Sulle positiivse tunde pikaks ajaks.

Lõbutse olenemata vanusest kas üksi, heade sõprade või terve perega, sest see elamus on tõesti väärt jagamist!