Batuudikeskus

 

Alati uuenev Happy-fly batuudikeskus asub Tallinnas Mustamäel, Vilde tee 150. Keskuse peamiseks atraktsiooniks on suur batuudimaastik, mis koosneb 14 põranda- ja 11 seinabatuudist. Lisaks batuudimaastikule on keskuses hiiglaslik kolmekorruseline liumägedest, labürintidest ja võimsast liutorust koosnev ronimislinnak, kuhu mahub korraga ronima, seiklema, pallimeres ujuma ja torust alla tuhisema väga palju lapsi. Happy Fly Batuudikeskuses on 5 erineva sisekujundusega sünnipäevatuba millest igaüks leiab oma lemmiku ning kus on mõnus parimate sõpradega oma sünnipäeva pidada. Külastajatele on avatud kohvik, kus on müügil , karastus- ja kuumad joogid.

  •    asume esimesel korrusel
  •    põrandad on soojad, laste jalad ei külmeta
  •    kõrged laed
  •    puhas õhk

 

Batuudikeskuses on ka aiaga piiratud väikelaste ala ja mänguautomaadid .Kohviku nurgas on vanematele telekas, kus saab kõiki ülekandeid ja tähtsaid sündmusi jälgida.

Batuudimaastikul hüppamine on imepärane võimalus kehalise kasvatuse tunni läbiviimiseks, meeskonnatöö treeninguks, klassi- ja tänuürituseks, üllatuspeoks sõpradele ja pereliikmetele ning paljude teiste nutikate ideede teostamiseks. Ürituse hind sõltub grupi suurusest, nädalapäevast ja kellaajast. Hind sisaldab kõiki batuudikeskuse Happy Fly võimalusi. Küsi julgelt personaalset pakkumist tel 5521510.

Saabudes autoga, saad selle mugavalt jätta tasuta parklasse. Samuti on keskusele suurepärane ligipääs ühistranspordiga (trollid 1,3,5 ja bussid 9, 11, 13, 20, 20A, 23, 24, 24A, 25, 36), kuna asutakse Mustamäe trollide lõpp-peatuse taga.

Happy Fly's ootab Sind alati lõbusalt aktiivne atmosfäär, mis annab Sulle positiivse tunde pikaks ajaks.

Lõbutse olenemata vanusest kas üksi, heade sõprade või terve perega, sest see elamus on tõesti väärt jagamist!

 

View the embedded image gallery online at:
http://happy-fly.ee/et/batuudikeskus-jalkamaja#sigFreeId4c0a821793

 

Jalkamaja

Happy Fly Jalkamajas on erinevad sünnipäevatoad, teiste seas on oma mängutoa avanud Nõmme Kalju, FC Infonet ja Adidas. Kokku on mängutube kuus. Samuti on Happy Fly Batuudikeskuses ja Jalkamajas avatud 17 erinevat batuuti, näiteks õhk-, vedru-, põranda- ja seinabatuudid! Lisaks batuudimaastikule on avatud kolmekorruseline liumägedest, labürintidest ja võimsast liutorust koosnev ronimislinnak.

View the embedded image gallery online at:
http://happy-fly.ee/et/batuudikeskus-jalkamaja#sigFreeId320700283a